Likvidácia ploštíc

Likvidácia ploštice posteľnej so zárukou! Využívame najmodernejšie a najúčinnejšie nemecké prípravky bez zápachu a zanechania stôp bez potreby opustiť priestor. Detekujeme ploštice pomocou najmodernejších feromónových lapačov so 100% úspešnosťou. Máme za sebou viac ako 1000 ošetrených bytov a ubytovacích zariadení bez reklamácií.
Môžem sa zbaviť ploštice sám?

Pri podozrení na výskyt ploštice volajte odbornú pomoc. Pokúšať sa ploštice zlikvidovať svojpomocne je nemožné. Akékoľvek voľne predajné prípravky sú neúčinné, aj keď výrobca uvádza, že na ploštice fungujú. Ploštice si rýchlo vytvárajú rezistenciu na bežné chemické prostriedky, takže sa dajú zničiť len najmodernejšími profesionálnymi prostriedkami, ktoré bežne dostupné nie sú.
Výrobcovia prostriedkov sú nútení stále zlepšovať a vyvíjať nové chemické zloženia a koncentrácie.
Naša firma pracuje vždy s najmodernejšími verziami týchto prípravkov.

Ako zistím, že mám doma plošticu?

Najčastejšie až na základe štípancov, ktoré si človek všimne na tele. Štípance vyzerajú na každom človeku inak, závisí od toho, ako citlivo človek reaguje na poštípanie hmyzom. Sprievodný jav štípancov je svrbenie, ktoré môže trvať aj niekoľko týždňov. Poštípanie od hmyzu by Vám mal vedieť identifikovať kožný lekár.
Pri malom zamorení je možnosť vidieť živého jedinca ploštice minimálna. Ploštica vylieza z úkrytu v noci, pretože je svetloplachá a objaviť sa dá iba náhodne pri prebudení, alebo pri troche šťastia počas dôkladnej prehliadky čalúnenia postele alebo sedačky.
V prípade podozrenia naša firma vykonáva monitoring pomocou feromónových pascí.

Dá sa zbaviť ploštice bez chemického postreku?

Bohužiaľ nedá. Nepomôže Vám čistiť ani dezinfikovať priestor, ani vyhodiť nábytok z bytu. Ploštice si vždy nájdu nejaký kryt a časom sa znovu rozmnoží.
Parné čistiace stroje, ktoré sú určené na likvidáciu ploštíc, sú takisto bez kombinácie s chemickým postrekom neúčinné.

 

Je chemický postrek pre obyvateľov zdraviu škodlivý?

Najmodernejšie prípravky sú bezpečné pre zdravie ľudí, domácich zvierat aj pre životné prostredie. Pri každom zásahu chemickými prípravkami sa treba držať pokynov pracovníka deratizačnej služby. Pri dodržiavaní pokynov príde človek obývajúci byt do styku s chemickým prípravkom iba minimálne.
Nami používané prípravky nie je vidieť ani cítiť, nevyparujú sa z nich nijaké škodliviny.

 

Prevencia proti doneseniu si ploštice do bytu. 

Bohužiaľ žiadna účinná prevencia proti zavlečeniu ploštice neexistuje. Ploštica sa prenáša z človeka na človeka a v dnešnej dobe nie je problém si ju doniesť z návštevy známych, z autobusu, hotela, kina, alebo akéhokoľvek priestoru, kde sa pohybujú ľudia. Už pri najmenšom podozrení na výskyt ploštice vyhľadajte v čo najkratšom čase odbornú pomoc. Môžete nás kontaktovať tu a radi Vás informujeme o všetkom ohľadom likvidácie ploštíc a určite vymyslíme riešenie vhodné práve pre Váš prípad.